Real Madrid maksāt par pārtraukuma pārskaitījuma maksu, lai iegūtu Brazīlijas uz priekšu Vinicius Junior

Anonim

Pirms dažām nedēļām gandrīz 16 gadus vecais Brazīlijas fenomenu futbolists Vinicus Junior, un viņa neizbēgama pārcelšanās uz Eiropas spēkiem, pagrieza baumas. Lai gan vairākas komandas, tostarp Barselona, Liverpūle un "Bayern Munich", bija ieinteresētas parakstīt Junioru, "Real Madrid" tika paziņots kā priekšgala sacensības. Un tagad, tikai dažas nedēļas pēc tam, kad tika paziņots, ka Real Madrid ir gatava maksāt tuvu 50 miljonu dolāru pārskaitījuma maksai, lai parakstītu fenomenu, "La Liga" puse paziņoja, ka ir samaksājusi pārskaitījuma maksu, lai iegūtu tiesības uz Vinicus Junior

Real Madrid paziņoja, ka tie ir ieguvuši tiesības uz 16 gadus veco Flamengo priekšu Vinicius Junior darījumā, kas ir vērts $ 50 miljoni. Neskatoties uz paziņojumu, pārsūtīšana oficiāli nespēs iziet līdz 2018. gada jūlijam, kad pusaudzis kļūst par 18 gadu vecumu. Pat pēc tam, kad viņam ir 18 gadi, Junioram joprojām var palikt kopā ar Flamengo papildu sezonai aizdevumā, saskaņā ar Real Madrid.

Buda Mendes / Getty Images

Neskatoties uz parakstīšanu uz milzīgu līgumu, Junior ir pārsteidzoši spēlēja tikai 17 minūtes senior klubs futbolu; viņš debitēja 13. maijā. Bet viņš ir parādījies 22 spēlēs Brazīlijas "Under-17" nacionālajai komandai, un šajās sacensībās ir sasniedzis 19 vārtus. Viņš tika arī balsoja par labāko spēlētāju šogad Dienvidamerikas līdz 17 čempionātā, kur viņš ieguva septiņus mērķus.

Maksa par Junioru pārskaitījuma maksu palielinājās pēc tam, kad viņš parakstīja līgumu ar Flamengo, kas redzēja viņa izpirkšanas klauzulas vērtību, no 33,4 miljoniem ASV dolāru līdz 50 miljoniem ASV dolāru. Madrides Real Madrid maksa ir visaugstākā, ko jebkad maksā par pusaudžu spēlētāju, pārsniedzot 46,5 miljonus ASV dolāru lielu samaksu Mančesterai, kas samaksāta Monako, lai 2015. gadā iegūtu tiesības streikotājam Anthony Martial.

"Real Madrid" ieguva savu pirmo "La Liga" titulu kopš 2012. gada pagājušajā svētdienā ar 2-0 uzvaru pār Malagu, un viņiem ir iespēja uzvarēt Čempionu līgā otro gadu pēc kārtas, kad tie spēlē Juventus 3. jūnijā.